22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ -

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın merdiveni olası bir yangın durumunda insanların binalardan güvenli bir şekilde tahliyesini sağlayan önemli bir araçtır. Yangın merdiveni insanların hayatını kurtaran önemli bir gereçtir. Günümüzde büyük binaların yapılması artık tek katlı evlerin çok nadir görülmesi ile birlikte yangın merdivenlerine olan ihtiyaç daha da artmıştır. Büyükşehir belediyeleri olsun diğer belediyeler olsun bina ruhsatını verirken yangın merdivenlerinin olmasını mutlak bir ön şart olarak aramaktadırlar.

         Yangın merdiveni olmayan binalara ruhsat verilmemekte ve bu eksikliğin hemen giderilmesi istenmektedir. Bununla birlikte binalarda yangın merdivenlerinin olması mutlak şart haline gelmiştir. Yangın merdiveninin bu denli önemli olmasının farkında olarak sizler için en iyi ve güvenli yangın merdivenlerini tasarlamış bulunuyoruz. Yangın merdivenleri konusunda firmamız bir numaradır. Yangın merdivenlerinin projelerinde yer alan mühendislerimiz alanında en iyi mühendislerdir. Projelerini sizlerin güvenliği için geliştirmektedirler. Yangın merdiveni sistemleri kurulumunda görev alan her personelimiz öncelikle yangın merdivenlerinin kurulumu konusunda iyi bir eğitime tabi tutulmaktadırlar. Tabi tutuldukları bu eğitimi başarı ile tamamlayanlara buna ilişkin sertifika verilmekte ve daha sonra yangın merdivenlerinin kurulumunda görevlendirilmektedirler.

         Tüm personelimiz görevlerini layıkıyla yerine getirmektedir. Elbette ki yangın merdivenleri konusunda hizmet veren daha birçok kurum vardır. Ancak bu kurumların birçoğu kendilerine verilen bu görevi baştan sağma yapmakta ve sizin hayatınızla oynamaktadırlar. Böylesine önemli bir kurulumun uzman ekipler tarafından yerine getirilmesi sizlerin hayatı için çok önemli olduğundan bu kurulumun uzman ekibimiz tarafından çok güvenli bir şekilde yerine getirileceği hususunda iddialıyız.

        Yangın merdivenleri konusunda İstanbul’un her yerinde hizmet vermekteyiz. İlk olarak İstanbul’da Çekmeköy yangın merdiveni olarak hizmet vermeye başladık. Her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek hizmet ağımızı geliştirdik. İstanbul’da en büyük bayimiz olan Ümraniye yangın merdiveni bayimizi de hizmetinize açtık. Şu an için sadece İstanbul'da değil ülkemizin her noktasında hizmet verebilmekteyiz. Üstelik firmamız yangın merdiveni sistemlerini oldukça uygun fiyatlarla kurmaktadır. Dilediğiniz yangın merdiveni sistemi ister Z tipi olsun ister dairesel tipte olsun firmamız tarafından başarıyla kurulabilmektedir. Firmamız sizin hem güvenliğinizi hem de cebinizi düşünmektedir.